Jedilnik

Jedilnik je na povezavi tukaj.

Najbolj zdrava pijača je voda. Voda ne sme biti mrzla, sladek čaj ali sok pa je že obrok.

S 13. decembrom 2014 se je  začela uporabljati Uredba (EU) št. 1169/2011 o zagotavljanju informacij potrošnikom.

Navedena uredba v 44. členu določa, da so podatki o alergenih, kadar so ti prisotni v končnem proizvodu, obvezni tudi za nepredpakirana živila ponujena za prodajo končnemu potrošniku. Seznam sestavin ali proizvodov, ki povzročajo alergije ali preobčutljivosti (t.i. alergeni) so navedeni.

Jedi, ki vsebujejo  alergene navedene v  Prilogi II Uredbe 1169/2004 no na povezevi tukaj.

Učenci dobijo po tretji šolski uri čaj.

Otroci v vrtcu dobijo za malico mešano sadje po želji. Ves čas bivanja v vrtcu je na voljo čaj in voda.

Pridržujemo si pravico do spremembe jedilnika v primeru težav z nabavo živil.

DOBER TEK!