Select Page

V času od 2. do 8. oktobra 2017 poteka Teden otroka, ki ima letos naslov Povabimo sonce v šolo. Z današnjim dnem smo prvošolčkom naše šole zagotovo še dodatno obsijali njihov šolski vsakdan.

Drugo šolsko uro smo jim člani Šolske skupnosti učencev OŠ Podgora Kuteževo pripravili sprejem. Najbolj nas je zabavala igrica Rdeča Kapica, ki jo vsi otroci dobro poznajo, a se našega volka niso prav nič ustrašili. Po zaobljubi, da se bodo pridno učili in pisali domače naloge, so prejeli priznanja in priložnostna darilca, ki jih bodo spominjala na dan, ko so bili tudi uradno sprejeti v skupnost učencev naše šole. Skupaj s prvošolčki smo med naše učence sprejeli tudi Emelo iz 3. razreda, ki je k nam prišla iz druge države in se je že prav lepo naučila govoriti slovensko.

Naj vam vsem sonce sije skozi celo šolsko leto!

Dostopnost