Letos sta na natečaju Rima raja, festivalu otroške poezije v Vrhniki, sodelovali tudi učenki 3. razreda OŠ Podgora Kuteževo Hana Zeljkovič in Lana Vrh.

V mesecu aprilu smo se v šoli razveselili novice, da se je v kategoriji mlajših učencev (od 1. do 5. razreda)  med  najboljših trideset uvrstila tudi Lana Vrh. Učenka se je s pesmijo Modro predstavila na prireditvi, ki je 18. 5. 2017 potekala v Cankarjevem domu Vrhnika. V svoji kategoriji  je osvojila odlično 1. mesto. Iskreno ji čestitamo in želimo še veliko ustvarjalnih navdihov.

                                                                                       Mentorica:  Magdalena Logar

MODRO

Modro je morje,

je modro nebo,

še človek je moder

in ptič prav tako.

 

Je rožica modra,

metulj in balon,

še riba je modra

in moder bombon.

 

Ves svet je res moder,

in modra sem jaz,

ki pišem to pesem

modro, za vas.

Lana Vrh, 3. razred

Dostopnost