V soboto, 25. 3. 2017, smo imeli na šoli prireditev Korak v pomlad. Najprej se je predstavil gledališki krožek z igro Začni dan z nasmehom. Poudarili so, kako pomembno je v življenju veselje in dobra volja, žalost in jezo pa moramo čim prej odgnati. V nadaljevanju je navzoče pozdravila gospa ravnateljica, Mirjam Vrh, ki je spregovorila o gradnji novega dela šole, čestitala pa je tudi materam ob materinskem dnevu. Nastopili sta obe skupini iz vrtca. Otroci iz skupine Balončki so zapeli pesem Sinička, Čebelice pa so nam predstavile modno revijo za pomlad in poletje. Učenci, ki sodelujejo v projektu Parka Škocjanske jame, so nam povedali, kaj so spoznali o modi nekoč. Predstavitev so popestrili s fotografijami.  Zapela sta tudi mladinski in otroški pevski zbor. Nina nam je zaigrala koračnico, prvošolci pa so povedali, kaj jim pomeni sreča. Učenci 2. in 3. razreda so se izkazali s pesmico, ki so jo zapeli v angleščini. Za konec je folklorna skupina zapela venček ljudskih. Naše mame pa so po koncu prireditve dobile darilca – rožice, ki so jih izdelali pri likovnem snovanju.

Dostopnost