V sredo, 30. novembra 2016, smo na naši šoli izvedli 1. šolski parlament v tem šolskem letu. Prisotni so bili predstavniki šolske skupnosti ter gospa ravnateljica. Tema letošnjega parlamenta je bila Otroci in načrtovanje prihodnosti.  Med učence smo tako razdelili 50 kratkih anket, ki smo jih pozneje tudi analizirali in ugotovili, da se naši učenci glede svoje prihodnosti najbolj zanašajo sami nase in na svoje delo ter da si želijo biti predvsem srečni in zdravi v letih, ki so še pred njimi. Predstavili smo tudi dosedanje delo šolske skupnosti, katere osrednji del je bil sprejem prvošolčkov v oktobru.

Tudi v prihodnjih mesecih nas čaka kar nekaj nalog, med drugim tudi organizacija šolskega plesa in pomoč pri ostalih prireditvah na šoli. Kot vedno, smo tudi tokrat učence od 5. do 9. razreda povprašali o morebitnih predlogih, kritikah in pohvalah povezanih s šolo in bili z odzivom kar zadovoljni, saj so, glede na skromno število pripomb, naši učenci na naši šoli kar zadovoljni in se veselijo nove šole v prihodnjem šolskem letu.

IMG_6188[1] IMG_6190[1] IMG_6186[1]

Dostopnost