Foto: Eva Rojc

Foto: Eva Rojc

V okviru Ekošole sodelujemo v projektu »Voda je zaklad«. Učenci preko različnih dejavnosti spoznavajo, da je voda dobrina, ki je pogoj za življenje na Zemlji. Če na Zemlji ne bi bilo vode, ne bi bilo dreves, živali, niti ljudi, saj vsa živa bitja potrebujejo vodo za življenje. Skoraj 80 odstotkov površine Zemlje je pokrite z vodo, vendar je manj kot en odstotek tekoče sladke vode.
Učenci so opazovali lepote naših rek, potokov in jih fotografirali. Spoznavali so organizme v in ob vodi in jih narisali. S svojimi izdelki sodelujejo na nagradnem natečaju. Izdelki bodo objavljeni tudi na spletni strani in Facebook strani programa Ekošola in Veleposlaništva Kraljevine Nizozemske, ki je skupaj z Mestnim muzejem Ljubljana organizator projekta.

A. Rolih

20151117_104758

Foto: Kristjan Celin

Foto: Kristjan Celin

Foto: Luka Vičič

Foto: Luka Vičič

Foto: Nastja Grlj

Foto: Nastja Grlj

Foto: Sabina Grlj

Foto: Sabina Grlj

Foto: Urška Jaksetič

Foto: Urška Jaksetič

Dostopnost