Select Page

Učenci 3. razreda so preživeli pet prečudovitih dni v CŠOD Burja v Seči. Od 20. do 24. aprila so opravili 20-urni tečaj plavanja. Poleg tega so v teh dneh pridobili veliko naravoslovnega in družboslovnega znanja na terenu, v učilnicah na prostem. Spoznavali so primorsko pokrajino, solinarstvo, sredozemsko rastje, živali v pasu bibavice, občudovali so zbirko kamnitih kipov na prostem, obiskali vrt kaktusov in akvarij v Piranu. Izdelali so tudi dva izdelka: dišečo vrečko in ogrlico. Vrečko so sešili sami, napolnili so jo z rožmarinom in sečoveljsko soljo ter jo zavezali s pentljo. Tudi izdelovanje ogrlic je bilo zelo zanimivo. Na plastično nitko so natikali pobarvane koščke školjk in plastične kroglice. Na oba izdelka so bili zelo ponosni.

Učiteljica Vivijana Madotto

DSCI0014 DSCI0015

Dostopnost