Select Page

Cerkno111. 1. 2015 smo se učenci 5. in 6. razreda odpravili na smučanje v Cerkno. Tam smo ostali tri dni. Poleg OŠ Kuteževo  se je smučanja udeležila tudi OŠ Antona Žnideršiča. Vsako jutro smo se po zajtrku odpravili z avtobusom na 10 km oddaljeno smučišče. Tam smo imeli pet učiteljev smučanja in vsak je imel svojo skupino. Smučali smo po različnih strminah in se pri tem zelo zabavali. Nekateri učenci so utrdili svoje znanje in ga nadgradili,drugi pa so se naučili smučati. V restavraciji ob smučišču smo imeli kosilo ob 13.00. Po kosilu smo se odpravili nazaj na smučarske proge in vijugali po strminah še do 15.30. Po vrnitvi v hotel smo imeli večerjo in počitek, nato smo se odpravili na bazene. Trije dnevi so hitro minili, a smo jih preživeli veselo.

                                                                     Iza Zeljkovič, Mikela Simčič, Nastja Grlj

Cerkno2 Cerkno3 Cerkno4 Cerkno5

Dostopnost