V šolskem letu 2014/15 bomo na šoli ponovno izvedli računalniške delavnice v sklopu projekta Simbioz@šola. Delavnice bomo izvedli dvakrat, predvidoma v mesecu januarju in maju. Tokrat bodo bolj zanimive, saj se bomo učili na posodobljeni računalniški opremi. Prvi termin delavnic je bil sicer planiran decembra ampak zaradi nizke udeležbe in podobnih delavnicam v gimnaziji Il.Bistrica smo termin prestavili na januar  2015.

Tudi letos nam je zavarovalnica Triglav pomagala pri nakupu moderne in posodobljene računalniške opreme. Računalniška oprema je namenjena uporabi učencev in učiteljev ter obiskovalcem delavnic Simbioz@ šola.

Iskreno se zahvaljujemo zavarovalnici Triglav pri sofinanciranju računalniške opreme.

kolektiv Osnovne šole Podgora Kuteževo

Triglav