Select Page

Gledališče Koper je v soboto, 8. novembra, za nas odprlo svoja vrata zaodrja. Učenci gledališkega krožka smo imeli  priložnost ogledati si najbolj skrite in javnosti običajno nedostopne kotičke gledališča. Dramaturginja Samanta Kobal nam je razkazala maskirnico in garderobe igralcev. Popeljala nas je v fundus, kjer so spravljena oblačila, ki čakajo na “žive” predstave in v pododrje, kjer so shranjeni številni rekviziti in scene različnih predstav. Imeli smo tudi edinstveno priložnost uprizoriti improviziran prizor v Mali gledališki dvorani, kjer smo uporabili postavljeno sceno iz predstave Dva.

Po ogledu gledališča in igranju na resničnem gledališčem odru, smo si ogledali otroško predstavo Modro pišče, ki nas je s svojim sporočilom zelo ganila.

DSCN1928  DSCN1931

DSCN1936 DSCN1941 DSCN1943 DSCN1954

Dostopnost