Select Page

V Tednu otroka, ki letos poteka od 6. do 12. oktobra, že tradicionalno predstavniki Šolske skupnosti učencev v svoje vrste tudi ‘uradno’ sprejmejo prvošolčke. Letos jih je devet, štiri fantje in pet punc. Medse pa smo sprejeli  tudi učenko 7. razreda, ki letos prvič obiskuje našo šolo. Učenci predmetne stopnje, ki so člani Šolske skupnosti smo se zanje še posebej potrudili. Najprej smo jim zaigrali poučno zgodbico o prijaznem medvedu in sebični lisici.

Tudi prvošolci so se zaobljubili, da si bodo med seboj vedno pomagali ter se vestno učili in opravljali domače naloge skozi vse svoje šolanje. Za spomin na svoj vstop v Šolsko skupnost Osnovne šole Podgora Kuteževo so prejeli lične diplome ter priložnostno darilce. Preizkusili so se tudi v ročnih spretnostih, saj si je vsak izdelal svojega papirnatega medvedka. Za konec pa smo se vsi skupaj zavrteli in zapeli Ringa ringa raja. Ura druženja je prehitro minila. Vsem želimo veliko dobre volje in veliko znanja!

Šolska skupnost

 IMG_2171 IMG_2186 IMG_2191 IMG_2193

Dostopnost