Jesen s svojimi škrlatnimi barvami že trka na naša vrata in nas s tem opozarja na pričetek šolskega leta, ko se otroci podajo na pota novih spoznanj, novih izkušenj in novih prijateljstev.

V četrtek, 1. septembra, smo v šolske klopi pospremili 6 prvošolčkov, ki bodo nabirali znanje na naši šoli. Učence je ob prelomnem dogodku pozdravila ravnateljica Mirjam Vrh. Da šola ni le resna, je prisotne z rajanjem, potovanjem po svetu in plesanjem različnih plesov prepričal Malibu.

Po  zabavi so se učenci z učiteljicama podali v učilnico. Vsak prvošolec je ob sprejemu dobil majhen nahrbtnik in rumeno rutico, ki bo voznike v naslednjih dneh opozarjala, da morajo biti na cesti zelo previdni. Sledilo je še sladko presenečenje – torta.

Uspešno šolsko leto ter dobrega počutja v šoli in veliko zanimivih odkritij na poti učenja jim želimo učenci in učiteljice OŠ Kuteževo.