OBVESTILO

Počitnice se iztekajo, začetek šolskega leta že trka na vrata, zato vam posredujem nekaj informacij o prvem šolskem dnevu.

V četrtek, 1. 9. 2022, bomo začeli s poukom. Učenci 1. in 2. razreda pridejo v šolo ob 8.30, ostali učenci pa ob 8.00. Učenci ob prihodu dobijo pri učitelju jutranjega varstva številko garderobnih omaric in se preobujejo. Velja star vozni red šolskega avtobusnega prevoza.

Za učence od 1. do 3. razreda je organiziran kulturni dan, v šolo prinesejo vse šolske potrebščine. Učenci od 4. do 5. razreda pa imajo prvi dve uri razredni uri; 3., 4. in 5. uro pa pouk po urniku. S seboj naj prinesejo copate in šolske torbe s potrebščinami po urniku.

Razred/ Ura4.5.6.7.8.9.
1.RURURURURURU
2.RURURURURURU
3.DRUDRUNARTJAKEMŠPO
4.NITNITŠPOŠPOŠPOFIZ
5.DRUSLJŠPODKEBIOSLJ

Prvi šolski dan bo organizirano  jutranje varstvo od 6.30 dalje in podaljšano bivanje do 15.45.

Želimo vam uspešen in prijeten začetek novega šolskega leta.