V torek, 11. 6. 2019 smo se zbrali na zaključnem srečanju in se v sončnem vremenu odpravili na orientacijski pohod.

Takoj je sledilo prijetno presenečenje, saj so nam otroci, ki v naslednjem šolskem letu odhajajo v šolo, pripravili prelepo presenečenje. Hvala vam za to, zelo smo bile ganjene.

Nato smo se odpravili na pot. S pomočjo zemljevida smo si ogledali kam moramo, se ustavili na označenih postajah in kaj zanimivega povedali, zaplesali in zapeli ter ugibali uganke.

Pot je bila hitro za nami, prav tako hitro pa se nam zdi, da je minilo šolsko leto. Otrokom smo razdelile darila, ki smo jih namenile za zaključek leta. Posebno pozornost smo namenile tudi bodočim šolarjem. Zaželele smo jim veliko znanja, pa tudi smeha in sproščenosti.

Družili smo se, se razigrano igrali na igralih, okrepčali s pijačo in sladoledom.

Hvala za čudovito druženje, vsem želimo razigrane in sončne počitnice, v prihajajočem šolskem letu pa veliko uspehov!

Petra V., Petra I.P. in Marjetka V.