Prvi šolski dan je bil za dvanajst prvošolcev prav poseben dan. S tem, ko so prestopili prag šole, so se jim odprla vrata v nov svet, v svet znanja, novih spoznanj in novih prijateljstev. Polni pričakovanja so se po pozdravu ravnateljice v spremstvu staršev napotili v učilnico, kjer so se srečali z učiteljicama, ki jih bosta poučevali v tem šolskem letu. Skupaj z učenci 2.razreda so si ogledali predstavo Stara dedkova harmonika, malce poklepetali,  se poigrali, za konec pa posladkali s torto.

Z rumeno rutico okrog vratu in z nasmehom na obrazu so pohiteli v objem staršev preživet enega najpomembnejših dni v življenju.

Želimo jim prijetno počutje in lahek prehod iz igrivega otroštva v svet učenosti!